New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Fotoreport z MCT 2018 - Relax Prasek

Pár fotek z krásného amfiteátru v Praseku u Nového Bydžova z povedené a suprácké Mácháč Club Tour - Relax Prasekod  RelaxParty.cz . Celý výběr fotek z párty na které zahrál Enrico, Richard Reynolds, Procash a Thomas Vibes najdeš na webu a fb klubu a Mácháče. Po... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá večer do českobudějovického klubu K2 a v sobotu do pražského Stormu!

Poslední týden před festivalem Mácháč Enrico zavítá do českobudějovického klubu K2, kde bude slavit narozeniny dj Melvin Coxx a kde se kromě Enrica také představí SNBM, Michael C, tokátko a řada dalších. Sobota pak bude patřit poslední zastávce Mácháč club tour , která... zobrazit celou novinku »


O víkendu čekají Enrica dvě zastávky Mácháč club tour a to na Bílém Kameni a na letním parketu Prasek

Od startu letošního ročníku festivalu Mácháč nás dělí bez mála dva týdny, během kterých se můžete zůčastnit série warm upů Mácháč club Tour. Enrico se o tomto víkendu představí na dvou zastávkách a to v pátek na Bílém Kameni, kde mu bude sekundovat duo Matamar,... zobrazit celou novinku »


Enrico v rámci víkendové série Mácháč club tour zavítá do Kyjova a Českého Krumlova!

Enrico má před sebou další nabitý víkend, který se ponese v duchu série warm upů k letošnímu ročníku festivalu Mácháč s názvem Mácháč club tour. První zastávkou bude kyjovský klub Tropic, kde se Enrico představí společně s Tommy Rogersem, Richardem Reynoldsem, Allib... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2018 Cirkus Mušov

Parádní a opět zcela zaplněné šapitó Circus Mušov opět hostilo tradiční zastávku Mácháč Club Tour 2018 a mejdan to byl jak z učebnice. Hráli Michael Burian, Enrico, Peet Crue a Alexx a fotil Martin Kubrycht. Děkujeme a za rok se těšíme na viděnou, na slyšenou  zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu do Mušova a Třebíče!

Enrico zavítá v rámci Mácháč club tour do Pasohlávek a tamního klubu Circus Mušov, kde se již zítra představí společně s kolegy Michaelem Burianem, Peetem Crue a Alexxem. Sobota pak bude patřit také warm upu k letošnímu ročníku festivalu Mácháč a Enrico v rámci něj... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí o víkendu v Plzni a Aši v rámci Mácháč club Tour!

Enrico vyráží o víkendu opět na cesty a jeho vystoupení se ponesou v duchu série warm upů k festivalu Mácháč 2018. První zastávkou bude Plzeň, kde se Enrico představí společně s Chris Sadlerem, Robertem Chocholou, domácí legendou Loutkou, O Jey Beem a Michaelem L. V sobotu... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT - Tachov KiWi

Poslední sobota v měsíci patřila Kiwi Tachov a stálo to za to! Line up této Mácháč Club Tour stál za to a zahráli Richard Reynolds, Enrico, TiGi, Blackwards, Howard a další.  Prázdniny začaly a festival Mácháč s Hardwellem a Arminem Van Buurenem se blíží, tak koukni... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT Boskovce Jízdárna

Mácháč club tour přijela do Boskovic a na open air pódiu i v samotném klubu Jízdárna ve složení Chris Sadler, Enrico, Michal Pesina a další připoměla atmosféru festivalu který se blíží a mílovými kroky. Fotil Tomáš Michna zobrazit celou novinku »